Zpět na hlavní stránku
 
Občasník spolča z Jilemnicka - číslo 4 / 8. listopadu 2003
Spolčo
- společenství
  mládeže


Drazí čtenáři!
Takto začínal úvodník již v minulém čísle, od jehož vydání uplynulo mnoho času, ale vězte, že se redakce Vavřinečka neodebrala k zimnímu spánku, ba naopak, o čemž svědčí toto číslo.
Rtuť teploměru se po ránu pohybuje pod bodem mrazu, takže se radši při čtení časopisu pohodlně usaďte někde do tepla, kde si v klidu, bez přešlapování a pobíhání, budete moci toto číslo přečíst.
Přinášíme vám ohlédnutí za prázdninami, na které si s odstupem času budete moci spolu s námi zavzpomínat.
-red-

Setkání Krkonošského společenství

    život je někdy těžký, ale má i krásné zážitky a ty jsme prožili poslední sobotu v září letošního roku. Sešla se zde mládež (dnes stará garda) po 20-ti letech, od které jsme přijali štafetu víry. Již by se nevešli do domečku ve Zvědavé uličce, kde se v době nesvobody po etapách scházeli. Tento zářijový den je hostila zdejší radnice. Ovšem poděkování za uchování víry v těžkých dobách nesvobody se konalo ve zdejším kostele s pěti kněžími.
Naše skupina jilemnického spolča se ochotně ujala 45 dětí, které vzali hosté s sebou. Odešli do parku, hráli různé hry a pak se sešli při pohoštění na faře. Hodně se nasmáli při "Mrazíkovi".
(další fotky viz. fotogalerie)
-ton-

  >> strana 1 << str. 2, str. 3, str. 4
 
Správce stránek František Válek. Hostujeme u SHOSTING. Chcete-li, přihlašte se.