Zpět na hlavní stránku
 
Občasník spolča z Jilemnicka - číslo 1 / 22. února 2003
... pokračování ze str. 2 ...
   Po příjezdu na faru byla večeře a potom pěkná mše, pří které jsme po prvé za tento pobyt viděli p. Vláďu Nováka. Po mši svaté následoval večerní program, při kterém jsme ostatním zahráli tzv. předváděcí scénku, která se všem líbila. Byla to ta scénka o bosém zloduchu. My jsme po večerním programu hráli ještě UNO.
   Druhý den ráno si naše skupinka přivstala poněvadž jsme byli požádáni o prospěšnou činnost. Zbavili jsme kostel všech stromků a vánoční výzdoby. Stromy nám dali pořádnou práci. Zabralo nám to celé dopoledne. Po práci nás čekal oběd, po kterém jsme se chystali na sjezdovku do Pasek.
   Do Pasek jsme dojeli ve tři čtvrtě na dvě a koupili jsme si časovou jízdenku, která platí ode dvou hodin. Zde jsme si mohli vybrat jestli budeme jezdit na pomalejší kotvě, nebo na pomě. Na této sjezdovce se na m líbilo více, ale děvčata z naší výpravy do Pasek nechtěla a řekl bych, že udělala chybu. Zde v Pasekách bylo více možností kudy jet. Řekl bych, že v Pasekách jsme se mnohem více zabavili, ale ani tady se to neobešlo bez menších pádů.Skončili jsme v půl páté a vraceli jsme se na příchovickou faru.
   Pro ty, co potřebovali být brzo doma přijel František Válek starší který odvezl většinu z nás. My, co jsme jeli později, jsme tam zůstali i na večeři a ještě jsme hráli naši oblíbenou hru UNO.
-dvd-

31. ledna - 1. února jsme se zúčastnili vikariátního setkání ve Špindlerově mlýně, které probíhalo na téma z modlitby Otče náš… , ale zbav nás od zlého.
-jll-
Klikněte pro zvětšení.
Na fotce jsme před špindlerovskou farou vyfoceni s P. Jiřím Šlégrem,
ředitelem národního misijního díla.
 
str. 1, str. 2 >> strana 3 << str. 4
 
Správce stránek František Válek. Hostujeme u SHOSTING. Chcete-li, přihlašte se.