Zpět na hlavní stránku
 

Pořádně velká spolčácká svatba aneb svatba v chlévě

Ilustrační foto.
No nesluší jim to?;)
více fotografií
V sobotu 3. července ve 14 hodin byla v pěkně opraveném mříčenském kostele krásná a veliká slavnost. Svátost manželství si zde udělili Jenda Válek a Eliška Hrubá. Mše svaté se účastnilo i 6 kněží!, což mříčenský kostelík už dlouho nepamatuje;). P. Pavel Boukal a P. Karel Moravec z Hradce Králové, dále místní otec František Mráz, nemohl chybět velký skaut a jilemnický rodák P. Zdeněk Mach, který nyní působí v Proseči u Skutče, z hnutí Schoentstatt P. Zdeněk Králík a hlavním celebrantem byl P. Tomáš Hoffmann z centra pro mládež Vesmír z Deštného v Orlických horách.

Na hostinu, která se konala po obřadu v Peřimově na statku č. p. 4 (www.valkovi.unas.cz) bylo pozváno 150 lidí!, takže v kostele bylo jistě více jak 200 lidí. Samotné gratulace trvaly kolem 50 minut;). Ti, co jste se nezúčatnili, abyste mohli alespoň trochu nasát z této krásné atmosféry, podívejte se na několik prvních fotek z této krásné události . Naleznete je zde: www.spolco.jilemnicko.cz/fotogalerie/zobraz.php?fotogalerie_id=249

Novomanželům vyprošujeme od Pána vše potřebné na jejich společné cestě a děkujeme za jejich dlouholetou, často nenápadnou službu pro spolčo a doufáme, že svatbou pro ně naše setkávání s námi nekončí;)!?

Autor: Jenda Lukeš, publikováno: 16. 07. 2010

 
Správce stránek František Válek. Hostujeme u SHOSTING. Chcete-li, přihlašte se.